O firmě Mapex

Jeden muž se otočí ke druhému a užasle praví: „Vážně jsem nečekal tak precizní řemeslné zpracování.“
Tuto větu slyší návštěvníci po prohlídce továrny Mapex v čínském městě Tianjin.
Bicí nástroje Mapex jsou ručně vyráběny a montovány špičkovými řemeslníky v továrně, která byla zkonstruována speciálně pro výrobu bicích nástrojů.

Špičková kvalita

Profesionálové z USA, Evropy, Taiwanu a Číny si získali reputaci designérů, výrobců a konstruktérů bicích nástrojů nejvyšší třídy. Mapex je jednou z mála firem svého druhu, která získala certifikát ISO9001 – světový standard pro excelentní kvalitu výroby.

Nejlepší materiál

Stavba špičkových bicích se opírá o experty, vybírající základní surovinu: dřevo. Prvotřídní dřevo, jako je javor, ořech, bříza, topol apod., je pečlivě vybíráno ze zdrojů z celého světa a párováno zkušenými odborníky tak, aby každý hotový buben Mapex produkoval signifikantní tón a resonanci.

Design a styl

Na všechny lakované bicí se nanáší osm ručně broušených vrstev vysoce lesklého laku. Povrchové úpravy jsou odolné a snadné na údržbu. Výsledkem jsou bicí, které vám ve studiu i na koncertě dodají jistotu, že váš talent a styl nebude jen perfektně reprodukován, ale bude mít také skvělý “look”.

Nezáleží na tom, zda hrajete pro dvacet, nebo dvacet tisíc lidí. Budete na svou sadu Mapex stejně pyšní, jako ti, co ji pro Vás vyrobili.